Továrna na štěňata, aneb ŠMEJDI v psím světě

Kniha "Továrna na štěňata, aneb ŠMEJDI v psím světě" je soupisem toho, co vše se v obchodu s malými a "módními" plemeny děje, aniž by o tom mnozí z nás měli tušení. Chovatelské stanice, které by měly být symbolem jistoty a zárukou kvality a zdraví, jsou mnohdy ještě podvodnější, než samotní množitelé. Veterináři, ke kterým lidé vzhlíží a důvěřují jim, sami mnohdy prodávají překoupená štěňata, nebo je sami množí, nehledě na to, že údaje v očkovacím průkazu i vašeho mazlíčka nemusí být pravdivé...

Možná jste někdy také přemýšleli o tom, odkud je právě vaše štěňátko, pokud nemá Průkaz původu? Nebo jej má, ale není svým rodičům ani trochu podobné?

Víte vlastně, jak to vypadá uvnitř množírny a v jak otřesných podmínkách musí zvířata skutečně žít? Jak by bylo vám, kdybyste měli celý život žít v prostoru o něco málo větším než jste vy sami, ve svých výkalech, bez denního světla, bez možnosti vyjít ven a proběhnout se? Když se to vám všem, kteří právě čtete tyto řádky tak moc hnusí, nenalézám odpověď na to, proč stále psí průmysl tolik vzkvétá. Nezáleží totiž na tom, jak moc se to lidem nelíbí, ale je podstatné, kolik lidí o situaci neví, nebo ji naopak přehlíží a svým jednáním podporuje všechny podvodníky, překupníky a množitele a přímo je vybízí k tomu, aby ještě víc a víc množili na zubožených fenách, které jsou na prahu smrti, pro pár set špinavých tisíc... Vítejte v realitě. Tomu se říká TOVÁRNA NA ŠTĚŇATA.